19.09.2014 Wybory do Samorządu Uczniowskiego
MAMY JUŻ SAMORZĄD!

19 września 2014 r. odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. W wyborach wzięło udział 114 uczniów klas IV-VI.
Głosy oddane na poszczególnych kandydatów:
Julia Dróżdż, klasa IVa – 7
Maciej Jamroży, klasa IVa – 14
Kacper Król, klasa IVa – 0
Amelia Żabicka, klasa IVa – 0
Michał Łuszczek, klasa Va – 1
Maksymilian Cyganik, klasa Va – 2
Natalia Derdaś, klasa Va – 1
Gabriela Glanowska, klasa Va – 1
Jakub Drożdż, klasa Vb – 26
Wiktor Bielaś, klasa Vb – 4
Tomasz Laszczak, klasa Vb - 0
Kinga Dubrownik, klasa VIa - 1
Piotr Celejewski, klasa VIa - 3
Jakub Pawlik, klasa VIa - 1
Norbert Jaźwiec, klasa VIa - 16
Patrycja Szlachta, klasa VIb - 11
Luiza Kałwa, klasa VIb - 15
Sandra Zaręba, klasa VIb – 1
Głosów nieważnych - 6
W skład Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2014/2015 wchodzą:
Przewodniczący - Jakub Drożdż,
Zastępca - Norbert Jaźwiec
Zastępca - Luiza Kałwa
Czlonkowie SU - Maciej Jamroży, Ewa Konieczna, Hubert Robakowski
Głosy liczyła komisja w składzie: Łucja Bryzik, Aleksandra Madejska, Sandra Seweryn, Klaudia Studzińska.
Opiekunki SU: Dioniza Kaczmarczyk, Mariola Król, Katarzyna Wszół.







