KONKURS "ODBLASKOWA SZKOŁA"

Nasza szkoła zgłosiła się do III edycji konkursu „ODBLASKOWA SZKOŁA”, organizowanego m.in. przez Małopolską Wojewódzką Radę Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, Małopolską Policję oraz Małopolskie Kuratorium Oświaty.
Ideą konkursu jest wyposażenie uczniów w elementy odblaskowe oraz promocja wszelkich inicjatyw ograniczających zagrożenia w ruchu drogowym. Pedagodzy, rodzice i opiekunowie powinni pamiętać, że dzieci do lat 15 mają obowiązek korzystać z odblasków. Akcja „Odblaskowa szkoła” ma nam o tym przypomnieć...{readmorelink} Więcej...{/readmorelink}












